Sunday, August 9, 2009

Jubah...owhhh...jubah konvo...

Erhh...td pg kan~ sa pg sana tu campus...ambil jubah konvo utk kawan sa kunun...hahaha...ok..sampai2 turn sana masuk kaunter dalam ambik jubah..sa n si leney ambik la jubah n topi...dengan KoNpiDeN nya keluar n~~ trus balik...sampai sja d pasar pelajar entah camna sa ni bleh flash back pasal kaunter tadi tu..macam2 ada kaunter kalung tadi..hahahha...nah..rupanya kami 2 lupa mau ambik kalung!....mateii~ nah...kena lg blk sana ambik tu kalung...kalu x jadi penerima ijazah x berkalung la mrka 3 ni tadi...nasib baik blum sampai rmh..kalo x..percuma juga tu jalan jauh2 pg campus sana tu tadi :P

3 comments:

Bp @ pengerindu.com said...

aku pagilak gambik jubah wawawawa..

Wilder said...

uiseh..yea~ jiki konvo..

aNak ABa -IN- said...

tenkiu dah tolong ambik jubah ku suba..heehee